Вопрос о Мой Говорящий Том

Tamagotchi My Talking Tom
Отзывы (1)

Як переключити тома з англійського на руський

SladkoezkaSladkoezka

Змінити мову гри "Мій Том" через налаштувння самоЇ гри не вийде. Мова Тома залежить від основноЇ мови системи вашого гаджета, на якому встановлено гру. Тобто, щоб Том став російськомовним, просто зайдіть в налаштування телефону чи планшету, натиснувши кнопку "шестерня". Обираємо розділ "мова та ввод" та встановлюємо російську мову як основну. Перезапускаємо гру "Мій Том", і котик наразі спілкується з вами російською.

Изменить язык игры "Мой Том" путем настроек самой игры не получится. Язык Тома зависит от основного языка системы вашего гаджета, на котором установлена сама игра. То есть, чтобы Том стал русскоязычным, просто зайдите в настройки вашего телефона или планшета, нажав на кнопку "шестренка". выбираем раздел "язык и ввод" и устанавливаем русский язык как основной. Перезапускаем игру "Мой Том", и котик теперь говорит на русском.